İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hoşgeldin Öğretmenim.

Eylül 2015  atama döneminde ilimize atanan öğretmenler için 14-15-16 Ekim tarihlerinde ´´Öğretmenim Hoşgeldin´´ Aday öğretmenler toplantısı yapıldı.      
Hoşgeldin Öğretmenim.

Eylül 2015  atama döneminde ilimize yeni  atanan öğretmenler için 14-15-16 Ekim tarihlerinde ‘Öğretmenim Hoşgeldin’ Aday öğretmenler toplantısı Mall Of İstanbul ve Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü konferans salonlarında  yapıldı.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Muammer YILDIZ,Gelişim Üniversitesi mütevelli heyet başkanı Abdulkadir GAYRETLİ,Müdürlüğümüz Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Bölümü Şube Müdürü Mustafa GÖLLER,Öğretmen Atama Şube Müdürü Ahmet MOLAK,Strateji Geliştirme  Bölümü şube Müdürü Murat ADALI ve ilimize yeni atanan öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşti.

İlimize atanan aday öğretmelerimizle  tanışmak, mesleki dayanışmalarını   güçlendirmek,  öğretmenler  arasındaki  sevgi  ve  saygı  bağlarını kuvvetlendirmek, mesleklerinin yüceliği ve bilincinin farkındalığını oluşturmak   amacıyla, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Bölümü ve İstanbul Gelişim Üniversitesi işbirliği ile yapılan toplantıda konuşan İl Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ İlimize atanan öğretmenlere’’İstanbul’a öncelikli olarak hoş geldiniz İstanbul’un gençliğini, çocuklarını en iyi şekilde eğitmek üzere el birliğiyle hareket ediyoruz, inşallah onları sizler aracıyla yarınlara hazırlayacağız. İstanbul Milli Eğitim Müdürü olarak ben sizlere peşinen tahahuk ediyorum; her türlü sorunlarınızda problemlerinizde meselelerinizde ben yanınızda olacağım.  Yeni eğitim öğretim yılının hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını ve başarılı geçmesini diliyorum, aynı zamanda da İstanbul’un da sizlere hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum’’dedi.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.