İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefat ve Başsağlığı
![Vefat ve Başsağlığı](/meb_iys_dosyalar/2021_02/04104240_Slayt1.jpg)
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Eski Müdür Yardımcılarımızdan Mehmet Ragıp Üye Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına sabrı cemil ve Millî Eğitim camiamıza başsağlığı diliyoruz.
Cenaze namazı 4 Şubat 2021 Perşembe (Bugün) ikindi namazını müteakip Eyüp Sultan Camiinde kılınacak, cenaze Eyüp Sultan mezarlığına defnedilecektir.