İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL KURSLAR SÜREÇ DEĞERLENDİRME VE GELİŞTİRME TOPLANTISI KÜLTÜR KOLEJİ'NDE GERÇEKLEŞTİ

Müdürlüğümüzce düzenlenen "Özel Kurslar Süreç Değerlendirme ve Geliştirme Toplantısı" İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit Yentür'ün başkanlığında Kültür Koleji'nde gerçekleştirildi.
ÖZEL KURSLAR SÜREÇ DEĞERLENDİRME VE GELİŞTİRME TOPLANTISI KÜLTÜR KOLEJİ'NDE GERÇEKLEŞTİ

Eğitim yöneticileri, özel kurs temsilcileri ve eğitim uzmanlarının katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda, özel kursların mevcut durumuyla ilgili değerlendirmeler yapıldı. Ayrıca mevcut uygulamaların geliştirilmesine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Yentür, özel kursların eğitim sistemimizdeki önemine değindi. Yentür, "Özel kurslar, öğrencilerimize akademik destek sağlamanın yanında kişisel yeteneklerini geliştirmelerine de olanak tanımaktadır. Bu toplantı, kursların daha etkin ve verimli bir şekilde tamamlayıcı faaliyetlerini sürdürebilmesi için önemli fikirler sunacaktır" dedi.

Toplantıda, özel kurslarla ilgili durum tespiti yapılarak değerlendirmelerde bulunuldu. Kursların karşılaştıkları zorluklar masaya yatırıldı. Kurslardaki eğitim ve öğretim faaliyetlerinin kalitesini artıracak adımlar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantının sonunda değerlendirme konuşması yapan İl Müdürümüz Yentür, özel kursların geliştirilmesi için ilgili tüm tarafların sürekli iş birliği içinde olmalarının gerekliliğine vurgu yaptı. Yentür, "Bu toplantılar, özel kursların daha iyi bir noktaya taşınabilmesi için büyük önem taşımaktadır. İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, kursların yetkinliğini artırması ve öğrencilerimize daha fazla fayda sağlaması için elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Toplantı, katılımcıların soru ve önerileriyle son buldu. Bu toplantının ve gelecekte yapılacak benzer toplantıların, kursların daha etkin bir şekilde tamamlayıcı faaliyetlerini sürdürebilmesi için önemli fikirler sunacağı öngörülmektedir.

 08-05-202408-05-202408-05-2024

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.