İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL PORTFOLYO PROJESİ'NİN SENE SONU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Müdürlüğümüz bünyesinde 2023-2024 eğitim-öğretim yılından itibaren başlatılan Okul Portfolyo Projesi'nin sene sonu toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit Yentür, okul yöneticileri ve öğretmenlerimizin katılımlarıyla Bahçelievler 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
OKUL PORTFOLYO PROJESİ'NİN SENE SONU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Programda konuşan İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit Yentür, Okul Portfolyo Projesi'nin amaçlarına değindi. Yentür,   "2023-2024 eğitim-öğretim yılında başlattığımız Okul Portfolyo Projesi, şehrimizdeki 3317 resmi okul ve kurumda 6 ana tema ve 84 kriter üzerinden, okul ve kurumlarımızın sürekli gelişimini sağlamak, değişim ve dönüşümlerine rehberlik etmek ve kurumsal planlamalarını desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu çerçevede, projemiz İstanbul'daki tüm resmi okul ve kurumları kapsamaktadır." diye konuştu.

Projenin ilk yılında, birçok okulun olağanüstü başarılar gösterdiğine değinen Müdürümüz Yentür, "Başarılı okullarımızın deneyimlerinden öğrenerek, diğer okullarımızın da bu başarıya ulaşmaları için gereken desteği sağlamak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır." ifadelerinde bulundu.

Yentür, konuşmasının devamında şunlara değindi:

"Bugün burada, projede başarı gösteren okullarımıza teşekkür belgelerini takdim edeceğiz. Bu belgeler, sadece bir teşekkürün ifadesi değil, aynı zamanda sizlerin bu yolda gösterdiği azim ve kararlılığın bir nişanesidir. Her bir belge, İstanbul eğitim camiası adına sizlere duyduğumuz minnetin bir simgesidir.bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm yönetici, öğretmen ve destek personeline şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte, daha iyisi için çalışmaya ve İstanbul'umuzun eğitim standartlarını yükseltmeye devam edeceğiz. Hepinize gösterdiğiniz üstün çaba ve katkılar için teşekkür eder, toplantımızın verimli geçmesini dilerim."

Toplantı sonunda projede başarı gösteren okullarımıza İl Müdürümüz tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

11-06-202411-06-202411-06-2024

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.