İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü İftarda Buluştu.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü yönetici ve çalışanları, Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. 
İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü İftarda Buluştu.

Beykoz Sabancı Öğretmenevi’nde 19 Haziran 2015 Cuma günü Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer Yıldız’ın ev sahipliğinde düzenlenen geleneksel iftar yemeğine kurum bünyesinde görev yapan tüm yöneticiler ve çalışanların yanı sıra MediaSA Yönetim Kurulu Başkanı Demet SABANCI olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

İftar yemeğinden önce tüm davetlilerin masalarını tek tek dolaşan Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ, çalışanlara hoş geldiniz diyerek sohbet etti. İftar yemeğinden sonra da kısa bir teşekkür konuşması yapan Yıldız, Ramazan’ın manevi atmosferinin yoğun olarak yaşandığı bugünlerde iftar yemeğinin kurum çalışanları arasında oluşan aile ortamını perçinlediğini belirterek, “Bugün bu güzelliği hep birlikte paylaştık. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca geleneksel hale gelen iftarımıza teşrif eden Sabancı ailesinin değerli üyesi Sayın Demet  Sabancı’ya da teşekkür etmek istiyorum dedi.

 İftar yemeğinden sonra davetlilerle bir araya Muammer Yıldız, çalışanlarla sohbet ederek fotoğraf çektirdi. Boğaz’ın eşsiz güzelliğinde yenilen iftar yemeğinde davetliler semazen gösterisi ve tasavvuf müziği eşliğinde hoşça vakit geçirdiler.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.