İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi İşbirliği Protokolü İmzalandı

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi İşbirliği Protokolü İmzalandı

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.

İstanbul Millî Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl işbirliği protokolünü imzaladı.

Bu Protokol ile İstanbul’da Fen ve Sosyal Bilimler Projesi/Programı uygulayan Anadolu İmam Hatip Liseleri başta olmak üzere Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı tün Ortaöğretim kurumlarında uygulanan projenin/programın amaçları doğrultusunda eğitim-öğretim faaliyetlerini yürütmek için taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlaması amaçlanıyor.

Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm Ortaöğretim kurumlarında 9, 10, 11 ve 12. sınıflarında okuyan öğrencilerine belirli bir program çerçevesinde, üniversite kampüs ve kütüphanelerinden yararlanmalarına, belirlenmiş derslere katılabilmelerine, üniversitenin uygun gördüğü öğretim üyeleri ile irtibata geçebilmelerine, kariyer merkezlerinin hizmetlerinden yararlanabilmelerine imkân sağlanması, ihtiyaç duyulan alanlarda toplantılar ve hizmet içi eğitimler düzenlenmesi planlanıyor.

15-01-201815-01-201815-01-201815-01-2018

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.