İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN VEFA BULUŞMASI

Müdürlüğümüzce önceki dönemlerde görev yapan il müdürleri, ilçe müdürleri ve emekli eğitim yöneticilerine yönelik kahvaltı programı düzenlendi.  Program, İstanbul'a hizmet etmiş eğitim camiasının tecrübeli isimlerini bir araya getirdi.
İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN VEFA BULUŞMASI

Programda konuşan İl Müdürümüz Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür vefayı ve tecrübeyi önemsediklerini belirterek eğitim camiasına emek veren müdürlerin Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Yentür konuşmasında, "Görevlerimiz ne olursa olursa olsun, sonuçta hepimiz birer öğretmeniz ve mevcut makamlarımızın gelip geçici olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden görev süresince yaptığımız hizmetlerin kalıcı etkiler bırakması, üzerinde durmamız gereken en önemli husustur" dedi. Müdürümüz Yentür, tecrübe ve bilgi paylaşımının önemine değinerek, kurulacak bir iletişim grubu ile sürekli bilgi alışverişi içinde olacaklarını belirtti. Bu bilgi ve tecrübe paylaşımının, eğitim sisteminin işleyişine büyük katkılar sunacağını dile getirdi.

Yentür, "Bir öğretmenin en büyük serveti, öğrencilerinin başarıları ve yüreğindeki sevgidir," diyerek öğretmenlerin topluma katkısının altını çizdi.

Programda ayrıca, geçmiş dönemlerde görev yapmış il ve ilçe müdürleri ile emekli eğitim yöneticileri de söz alarak, buluşmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi ve İl Müdürümüz Yentür'e teşekkürlerini sundu. Vefa buluşması katılımcılarla anı fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

 

 

26-11-202326-11-2023

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.