İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MURAT MÜCAHİT YENTÜR'ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit Yentür, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MURAT MÜCAHİT YENTÜR'ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kıymetli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrencilerim,

Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan mübarek Ramazan ayının ardından birliğimizi, beraberliğimizi ve mutluluğumuzu daha da pekiştiren Ramazan Bayramı'na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz hep birlikte.

Bayramlar, en derin hislerimizin, en samimi duygularımızın, kardeşlik ve sevgi bağlarımızın daha da güçlendiği, paylaşım ve muhabbetin her zamankinden daha anlamlı hale geldiği özel zamanlardır.

Bu değerli günlerde dünyamızın her köşesinde sevgi, merhamet ve kardeşlik duyguları hâkim olur. Biz de bu barış ve huzur ortamının sürekli olarak dünyamızda hakim olması için var gücümüzle çabalamaya devam ediyoruz. Ülkemizin geleceği ve en değerli varlığımız olan çocuklarımız için durmadan ve yorulmadan daha iyi bir dünya inşa etmek adına aralıksız çalışıyoruz.

Bayramları anlamlı kılan, tüm insanlığın iyilik ve güzellik ikliminden en güzel şekilde istifade etmesidir. Bu özel günde, kalplerimizi güzelleştiren, ruhlarımızı incelten, bizleri bir kez daha dayanışma hisleriyle kenetleyen Ramazan ayının huzur ikliminin, bütün dünyamıza hâkim olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu düşüncelerle birliğin, beraberliğin, kardeşliğin, zarafetin ve inceliğin günleri olan bayramın, bütün dünyamıza bereket ve mutluluk getirmesini Cenabı Hak'tan niyaz ediyorum.

Tüm öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin Ramazan Bayramı'nı yürekten kutluyor, bayramın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum.

 

 Murat Mücahit Yentür

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.