İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakılan ve Korunan Çocukların Ataması

2828 SAYILI SOSYAL HİZMETLER VE ÇOCUK ESİRGEME KURUMU KANUNU KAPSAMINDA , BAKILAN VE KORUNAN ÇOCUKLARIN İSTİHDAMINA YÖNELİK YERLEŞTİRME SONUCU İSTANBUL İL EMRİNE YERLEŞTİRLENLERİN 19.10.2020-30.10.2020 TARİHLERİ ARALIĞINDA BAŞVURU EVRAKLARINI TESLİM ETMESİ.
Bakılan ve Korunan Çocukların Ataması

Bakılan ve Korunan Çocukların İstihdamı Kapsamında İstanbul İl emrine yerleştirilenlerin 19.10.2020-30.10.2020 tarihleri aralığında aşağıda listelenen evrakları İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Hizmetleri (Personel Atama) Şubesine elden (şahsen) teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Başvuruda İstenilen Belgeler:

1-Sağlık Kurul (Heyet) Raporu (Memurluk için) (Tam Teşekküllü Devlet Hastaneleri, Eğitim Araştırma ve Üniversite Hastanelerinden veya Tam Teşekküllü Özel Hastanelerden alınacak. Raporda "Devlet Memuru Olarak Çalışabilir" ibaresi bulunacak)

2-Diploma aslı veya onaylı örnekleri (onay işlemi Müdürlüğümüzce de gerçekleştirilebilecektir.)(diplomalarının düzenlenmemiş olması halinde öğrenim durumlarını belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre verilecek ve daha sonra diploma veya örnekleri ile değiştirilebilecek belgeler) 

3- Adli Sicil Kaydı

4- Askerlik Durum Belgesi

5- 3 (üç) Adet Vesikalık Fotoğraf

6- Kimlik Aslı ve fotokopisi

7- Mal Bildirimi.

 

ÖNEMLİ NOT: Halen muvazzaf askerlik görevini yapmakta olanların, dilekçeleri ile askerlik görevini yaptıklarını belirtilen belgenin personel34@meb.gov.tr adresine e-mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Dilekçenin imzalı olması şarttır. İmzasız dilekçeler işleme alınmayacaktır. Bu durumda olan personellerin, terhis tarihinden sonra en kısa süre içerisinde Müdürlüğümüze müracaat etmeleri gerekmektedir.

Telefon: (0212) 3843484 Dahili Hatlar: 3484-3485-3486

Ek:
1-Başvuru formu
2-Mal Bildirimi

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.