İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANIMIZ YUSUF TEKİN, İSTANBUL BOĞAZI'NDA DÜZENLENEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ'NE KATILDI

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla Türk donanmasının İstanbul Boğazı'nda 100 gemiyle gerçekleştirdiği resmigeçidi Beşiktaş İskelesi'nde vatandaşlarla birlikte izledi.   
BAKANIMIZ YUSUF TEKİN, İSTANBUL BOĞAZI'NDA DÜZENLENEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ'NE KATILDI

Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK ile Türk Yıldızlarının İstanbul Boğazı semalarındaki gösteri uçuşunu ve Türk donanmasına bağlı savaş gemilerinin resmigeçit törenini vatandaşlarla beraber seyreden Tekin ile Özhaseki onlarla sohbet etti.

 

 

Etkinliği izleyenlerle hatıra fotoğrafı çektiren iki bakan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Vahdettin Köşkü'nde Cumhuriyet'in ilanının 100. yılı dolayısıyla yaptığı konuşmayı dinledi.

 

 

Milli Eğitim Bakanımız Tekin ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Özhaseki, etkinlikler kapsamında dron ve lazerle yapılan gösteriyi de izledi.

 

 

Türk bayraklarıyla iskeleyi dolduran vatandaşlar dev ekranlardan kutlamaları coşkuyla takip etti.


29-10-202329-10-2023

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.