İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANIMIZ YUSUF TEKİN, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜMÜZCE DÜZENLENEN "BEN BİR ÖĞRETMENİM" ADLI TİYATRO GÖSTERİSİNİ İZLEDİ

Millî Eğitim Bakanımız Yusuf Tekin, Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesinde "Ben Bir Öğretmenim" adlı tiyatro gösterisini izledi.
BAKANIMIZ YUSUF TEKİN, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜMÜZCE DÜZENLENEN

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen Öğretmen Tiyatro Toplulukları Festivali kapsamında Bahçelievler'den öğretmenlerin oluşturduğu "Ders Arası Tiyatro" topluluğunca sahnelenen oyunun sonunda Tekin; oyuncuları, yönetmeni ve senaristi tebrik etti.

 

Bakanımız Tekin, öğretmenlerin yaşamından kesitler sunarak, izleyicilere duygusal bir deneyim yaşatan oyunu izlemekten mutluluk duyduğunu belirterek "Öğretmen arkadaşlarımızın böyle bir etkinlikte bulunması mutluluk verici. Ayrıca senaryodaki ifadelerin tamamı reel, hiçbir abartı yok. O yüzden yazan, yöneten ve oynayan arkadaşları tebrik ediyorum. Burada bulunmaktan gerçekten çok keyif aldım. Bu emeğin karşılığını alkışlarla veren, izleyen öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. İnşallah, böyle güzel şeyler devam eder." diye konuştu.

 

Etkinliğe, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit Yentür'ün yanı sıra çok sayıda öğretmen katıldı.

 


04-07-202404-07-202404-07-202404-07-202404-07-2024


Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.