İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANIMIZ TEKİN, İSTANBUL'DA OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, okul ziyaretleri kapsamında İstanbul'da Zeytinburnu Haluk Ündeğer İlkokulu ile Aksaray Mahmudiye Ortaokulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.  
BAKANIMIZ TEKİN, İSTANBUL'DA OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Millî Eğitim Bakanımız Yusuf Tekin, bugün ilk olarak İstanbul'daki Zeytinburnu Haluk Ündeğer İlkokulunu ziyaret etti. Burada öğretmen ve öğrenciler tarafından karşılanan Bakanımız Tekin, önce sınıfları gezip öğrencilerle sohbet etti.

 

Öğrencilere isteklerini soran Bakanımız Tekin'e, bir öğrenci Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'u görmek istediklerini söyledi. Bunun üzerine Bakanımız Tekin, okula TOGG getirilmesi talimatı verdi.

 

Bakanımız Tekin daha sonra öğretmenler odasında meslektaşlarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

 

Ziyaret esnasında İngilizce Öğretmeni Gizem Demirezen'e doğum günü sürprizi yapıldı ve pasta kesildi. Bakan Tekin, Demirezen'in doğum gününü kutlayarak kendisine kalem hediye etti.

 

Öğretmenler, Bakanımız Tekin'e ziyaretleri nedeniyle teşekkürlerini sundu.

 

Bakanımız Tekin, daha sonra İstanbul Aksaray Mahmudiye Ortaokuluna ziyarette bulundu.

 

Sınıflarda öğrencilerle sohbet eden Bakanımız Tekin, daha sonra okulun öğretmenler odasında eğitimcilerle bir araya geldi.

 

Bakanımız Tekin, ziyareti kapsamında okul öncesi öğretmeni Ayşe Kırat'ın doğum gününü kutladı.

 

29-02-202429-02-202429-02-2024

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.