İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupada Dereceye giren Etiler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Dr.Muammer Yıldız´ı Ziyaret etti.

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da 17-22 Kasım 2014 Tarihlerinde  Avrupa Otelcilik ve Turizm Okulları Birliğinin(AEHT) 27. Olağan Konferans ve Yarışmalarında Avrupa 1.si ve 2.si Olarak dereceye giren Beşiktaş Etiler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İl Müdürümüz Dr.Muammer Yıldız tarafından kabul edildi.
Avrupada  Dereceye giren Etiler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Dr.Muammer Yıldız´ı Ziyaret etti.

Avrupa Otelcilik ve Turizm Okulları Birliğinin (AEHT) 27. Olağan Konferans ve Yarışmalarında Avrupa 1.si ve 2.si Olarak dereceye giren Beşiktaş Etiler Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Emrecan TUVAN,Arif Yüksel PEKMEZOĞLU, Okul müdürü Cevdet TAMER,Danışman öğretmen Nejdat EKİNCİ ve proje Koordinatörü Serpil ARDA İl Müdürümüz Dr.Muammer YILDIZ tarafından makamında kabul edildi.

Avrupa Otelcilik ve Turizm Okulları Birliği’nin 27. Olağan Konferans ve Yarışmaları 17-22 Kasım 2014 tarihleri arasında, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da Crowne Plaza Hotel’de düzenlenmiştir. Konferans ve yarışmalara bu yıl 40 ülke ve  162 üye okuldan yaklaşık 600 kişi katılmıştır.Beşiktaş ilçesi Etiler Anadolu ve Turizm Otelcilik Lisesi Öğrencilerinden Emrecan TUVAN (Restoran Servisi alanında) Altın MadalyaArif Yüksel PEKMEZOĞLU (Mutfak-Dekatlon alanında) Gümüş Madalya kazanarak ülkemizi gururlandırmışlardır.

Kabulde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer Yıldız, ‘’Başarılı çalışmalarıyla  ülkemizi uluslararası platformda başarı ile temsil eden öğrencilerimizi kutluyor; onları yetiştiren öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi. Ziyaret karşılıklı hediyeleşme ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.