İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2023 NİSAN ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASINDA BAŞVURU YAPAN TÜM ADAYLAR ATANDI

25 Nisan Salı günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer'in katılımıyla gerçekleştirilen törende 3 bin 500 engelli öğretmenin ataması yapıldı.
2023 NİSAN ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASINDA BAŞVURU YAPAN TÜM ADAYLAR ATANDI

Törende butona basılırken Cumhurbaşkanım Erdoğan, başvuru yapan ve ataması yapılmayan tüm adaylara bir müjde vermiş ve Bakan Özer, başvuran herkesin atanacağını duyurmuştu.

Çalışmalar ivedilikle tamamlandı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşarak "25 Nisan'da 3 bin 500 engelli öğretmen atamamızı yapmıştık. Atamada müjdesini verdiğimiz gibi, başvuru yapan ancak o gün 3 bin 500'e giremeyip atanamayan tüm adayların da atamasını bugün gerçekleştirdik. Tüm öğretmenlerimize hayırlı olsun." dedi.

Atamaların öğretmenlere, ailelerine ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer ise "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde eğitim ailemizi güçlendirmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Atama sonuçlarına pbs.meb.gov.tr/sonuc adresinden kişisel e-Devlet şifreleri kullanılarak erişilebiliyor.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.