İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TUDEM YAYINEVİYLE EĞİTİM İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

‘Yazarlar Okullarda Projesi’ kapsamında, öğretmenlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, okuma kültürü ve yazma faaliyetleri ile ilgili eğitimler düzenlemeyi planlayan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, TUDEM Yayınevi ile 07.12.2015 tarihinde eğitim işbirliği protokolü  imzalamıştır.
TUDEM YAYINEVİYLE EĞİTİM İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer Yıldız: ‘Öğretmenlerimizin kişisel gelişimlerini destekleyen bu tür eğitimler önemlidir, bu konuda öğretmenlerimize imkan sağlamak için birlikte çalışmaktan mutluyuz. Yazma konusundaki birikimini bu programlardan biriyle harekete geçiren öğretmenlerimizden haber almak, ünlü bir yazar olduklarını duymak bize sevinç verecektir ’ dediler. TUDEM Yayınevi Yöneticisi Mehmet Sinan Çam: ‘Öğretmenler bizim için önemlidir. Onların  eğitim programlarına ilgileri bundan sonraki çalışmalarımızda yönlendirici olacaktır. Bu konuda gönülden çalışmaya devam edeceğiz. Sizin himayenizle daha da yaygınlaşacağını umuyoruz.’ dedi.

“İlkokul Öğretmenlerine TUDEM´den Edebiyat Dersleri” başlığıyla verilecek eğitimler 18 Saatte (3 Hafta) tamamlanacaktır.

  Duyuru yoluyla katılımcıların tespit edileceği programda 50 öğretmene eğitim verilecektir.

Programın eğitmenleri:Toprak IŞIK, Koray Avcı ÇAKMAN, Mavisel YENER, Aytül AKAL, Habib BEKTAŞ, Miyase SERTBARUT’tur.

Yazar-Eğitmenler çocuk edebiyatı ile ilgili çok yönlü anlatımlar gerçekleştirecek ve program atölye çalışmalarıyla desteklenecektir.

 

    

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.