İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“MÜZE EĞİTİMİ İŞBİRLİĞİ” PROTOKOLÜ imzalandı.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü İle Rahmi M. Koç Müzesi Arasında Temel Eğitim ve Ortaöğretim Öğrencilerine Yönelik Müze Eğitimi İşbirliği Protokolü  imzalandı.
“MÜZE EĞİTİMİ İŞBİRLİĞİ” PROTOKOLÜ imzalandı.

“Müze Eğitimi İşbirliği” protokolü, İstanbul  Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ, İstanbul Milli Eğitim Şube Müdürümüz Murat ADALI, Ar-Ge Birimi Üyesi Sevgi SABANCI ile Rahmi M. Koç Müzesi Genel Müdürü Ertuğrul DURU, Eğitim Danışmanı Emine BAYAM, Eğitim Uzmanı Yeşim ÖZTURAN ‘ın katılımları ile imzalandı.

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği gereğince öğrencilerde yeni ilgi alanları oluşturmaya yönelik bilimsel ve sosyal alanlarda gelişimlerine katkı sağlamak, çağdaş eğitime katkıda bulunmak ve toplum hizmeti sunmak gayesiyle bu protokol imzalanmıştır.

Proje kapsamında toplam 16000 öğrencimiz, Rahmi M. Koç müzesi koleksiyonunda yer alan öğretim programı konularına hitap eden uygulamalardan ücretsiz olarak yararlanacaktır. Aynı zamanda öğrencilerimize rehberlik eden yönetici ve öğretmenlerimiz de bu kapsamda değerlendirilecektir. 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.