İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Ömer Faruk Yelkenci; Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Maarif Müfettişleri Başkan ve Yardımcıları ve Şube Müdürleriyle Vedalaştı
![Müdürümüz Ömer Faruk Yelkenci; Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Maarif Müfettişleri Başkan ve Yardımcıları ve Şube Müdürleriyle Vedalaştı](/meb_iys_dosyalar/2018_08/28120634_IMEM0635.jpg)
2016 yılından bu yana İstanbul’da görev yapan Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Faruk Yelkenci; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Maarif Müfettişleri Başkan ve Yardımcıları ve Şube Müdürleriyle vedalaştı.