İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARI SAYIN DOÇ.DR. YUSUF TEKİN MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarımız Sayın  Doç. Dr. Yusuf TEKİN 18.03.2016 tarihinde Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Faruk YELKENCİ’ye hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARI SAYIN DOÇ.DR. YUSUF TEKİN MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarımız Sayın Doç. Dr. Yusuf TEKİN’in ziyaretlerine  Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar yardımcısı Prof.Dr. Ahmet Emre BİLGİLİ, Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Atıf ALA, Milli Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü  Bülent ÇİFTCİ, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem GENÇOĞLU da  eşlik ettiler.

Ziyaret esnasında konuşan Sayın Müsteşarımız Doç. Dr. Yusuf TEKİN göreve yeni başlayan Ömer Faruk YELKENCİ’nin tecrübeli bir bürokrat olduğunu dile getirerek ‘’ İl Müdürümüz Ömer Faruk Yelkenci, yeni görevine başladı. Burada kendisine hayırlı olsun demek ve başarılar dilemek için bir ziyarette bulunuyoruz" dedi.  Sonrasında İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, ilçe müdürleri ve il milli eğitim şube müdürleriyle bir araya gelen TEKİN ‘’ Milli Eğitim Bakanlığının iş yükünün görünürlük anlamında yarıya yakın kısmı İstanbul´dadır. O nedenle İstanbul´da yapılacak şeyler, bütün Türkiye´ye örnek olur. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü pozisyonunu önemsiyoruz. Birlikte çalışacağız" diye konuştu.

İl Müdürümüz Ömer Faruk Yelkenci ise ziyaretlerinden dolayı Müsteşarımıza teşekkür ederek günün anısına plaket takdim etti.

19-03-201619-03-201619-03-2016

 

 

19-03-201619-03-2016

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.