İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kuyumcukent Yönetimi ile İşbirliği protokolü imzalandı.

İlimizdeki özel eğitim okullarında öğrenim gören özel eğitim ihtiyacı olan bireylerin ürettikleri ürünlerin,faaliyetlerinin sunum, sergi, satış imkanlarının sağlanması amacıyla 27 Ocak 2015 Salı günü Kuyumcukent Yönetimi ile işbirliği protokolü imzalanmıştır.  
Kuyumcukent Yönetimi ile İşbirliği protokolü imzalandı.

İlimizdeki özel eğitim okullarında öğrenim gören özel eğitim ihtiyacı olan bireylerin ürettikleri  ürünlerin,faaliyetlerinin sunum, sergi, satış imkanlarının sağlanması amacıyla Mart-Haziran 2015 ayları arasında haftanın 6 günü 10.00-18.00 saatleri arasında Kuyumcukent Sergi alanlarının özel eğitim okullarınca kullanılması için Müdürlüğümüz ve Kuyumcukent İşletme A.Ş arasında 27 Ocak 2015 Salı günü işbirliği protokolü imzalanmıştır.

İmza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Dr. Muammer YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nesrin KAKIRMAN ile Kuyumcukent İşletmesi A.Ş. Genel Müdürü Sayın Selami TÜTÜNCÜOĞLU ve Kuyumcukent İşletmesi A.Ş. Engelliler Koordinatörü Aydın AVŞAR katılmışlardır. 

Engellilerin de üreten birey olarak toplumda yer almalarına ve toplumla bütünleşmesi adına farkındalık yaratılmasına sağladıkları katkı nedeniyle Kuyumcukent yetkililerine teşekkür ederiz.

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.