İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Üniversitesi ile Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı.

İstanbul Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında 06.07.2015 tarihinde İstanbul Üniversitesi Rektörlük binasında eğitimde işbirliği (Akademisyenler Okullarda) protokolü imzalandı.                                      
İstanbul Üniversitesi ile Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı.

                 Protokolü İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü  adına Rektör Prof.Dr.Mahmut AK, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü adına Milli Eğitim Müdürümüz  Dr.Muammer YILDIZ karşılıklı olarak imzaladılar.

İmza töreninde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat ADALI,İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.İrfan BAŞKURT,Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ergün YOLCU, Dekan yardımcıları Prof.Dr.Hülya ÇALIŞKAN,Yrd.Doç.Dr.Lütfü İLGAR ve akademik personel hazır bulundu.

 Eğitimde işbirliği (Akademisyenler Okullarda) protokolü kapsamında taraflar:Eğitim Öğretim,  Eğitim Yönetimi, Ders Dışı Etkinlikler ve Veli  Destek Çalışmaları olmak üzere dört temel alanda ( ihtiyaç üzerine belirlenecek diğer alanlarda) işbirliği içerisine girilecektir.

İmza töreni sonrası taraflar yapılan işbirliği çerçevesinde  İstanbul iline daha değerli hizmetler sunmak adına önemli bir çalışma olduğunu ve bunun da heyecanı içerisinde olduklarını belirttiler.

       

   

   

   

   

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.