İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN LEVENT YAZICI GÖREVİNİ SAYIN DOÇ. DR. MURAT MÜCAHİT YENTÜR'E DEVRETTİ

26 Ağustos 2018 tarihinden bu yana İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in takdirleriyle Millî Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Üyesi olarak görevlendirilen Sayın Levent Yazıcı, görevi Sayın Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür'e devretti.
İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN LEVENT YAZICI GÖREVİNİ SAYIN DOÇ. DR. MURAT MÜCAHİT YENTÜR'E DEVRETTİ

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen devir teslim töreninde Sayın Levent Yazıcı beş yıl boyunca İstanbul'da görev yapmaktan duyduğu onur ve mutluluğu dile getirerek: "Bu onurlu görevi huzur-u kalple kıymetli meslektaşım Sayın Mücahit Yentür'e devrediyorum. Kendisine bu güzide ekibin lideri olması hasebiyle Cenab-ı Hak'tan muvaffakiyetler diliyorum." ifadelerini kullandı.

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevi devralan Sayın Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür, İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak görev yaptığı sırada Sayın Levent Yazıcı'nın tevazu ve çalışkanlığına şahit olduğunu belirterek; "Sultan Fatih'in emaneti olan bu şehre hizmet etmek büyük bir onur vesilesi. Bu şehirdeki tüm çocukların hakkı ve sorumluluğu bizlerin üzerinde. Zor ama çok önemli bir görevi devraldığımı biliyorum. Sayın Levent Yazıcı'ya bugüne kadar vermiş olduğu emek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Sayın Levent Yazıcı İl Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personelleri tarafından uğurlandı.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.