İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlama Programı

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nün İlköğretim Haftası kutlama programı 16 Eylül 2019 Pazartesi günü 10.00 ? 11.30 saatleri arasında Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda yapılacak.
İlköğretim Haftası Kutlama Programı

İstanbul'da yeni bir heyecanla başlayan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının belirli gün ve haftalar kapsamındaki ilk kutlama programı İlköğretim Haftası münasebetiyle yapılacak. İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nün İlköğretim Haftası kutlama programı 16 Eylül 2019 Pazartesi günü 10.00-11.30 saatleri arasında Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda yapılacak. Programdan önce saat 09.30'da Taksim Cumhuriyet Anıtı'na çelenk konulacak. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayacak olan program açılış konuşmaları ve mesajların okunmasıyla devam edecek. Programda eğitimle ilgili bütüncül bir felsefeyi yansıtan 2023 Eğitim Vizyon Belgemizin hedefleri doğrultusunda kültürel çerçevedeki etkinlikler daha geniş bir yer tutuyor. Bu çerçevede şiirden masal anlatımına, ritim grubu gösterilerinden halk oyunlarına uzanan çok sayıda etkinlik izleyicilerle buluşacak.

İstanbul'da ayrıca ilkokul ve ortaokullarda hafta boyunca ilham verici, düşündürücü, farkındalık yaratıcı kutlama etkinlikleri düzenlenecek.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.