İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ ´nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı
Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluş günü, bağımsızlığımızın sembolü, cumhuriyetin temellerinin atıldığı, özgürlüğümüze giden yolun başlangıcı; milletimizin ve çocuklarımızın gururu, hâkimiyet-i milliyenin en öz ifadesi, dünyada benzeri olmayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 96. yıldönümü geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza kutlu olsun.![İl Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ ´nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_23144857_img_2259.jpg)