İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ Koltuğunu Çisil Mina BİKLİÇ´e Devretti

                Esentepe ilkokulu Müdiresi  Özlem UÇAR, Sınıf Öğretmenleri Tuğba KAYA, Tamer YILMAZ ve öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sayın Ömer Faruk YELKENCİ’yi  makamında ziyaret etti.  
İl Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ Koltuğunu Çisil  Mina BİKLİÇ´e Devretti

             Esentepe ilkokulu Müdiresi  Özlem UÇAR, Sınıf Öğretmenleri  Tuğba KAYA,Tamer YILMAZ ve öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sayın Ömer Faruk YELKENCİ’yi  makamında ziyaret etti.

Ziyarette görevini sembolik olarak öğrenci Çisil Mina BİKLİÇ’e devreden İl Müdürümüz “Çocuk Bayramını kutladığımız bu anlamlı günde sevgili öğrencimiz Çisil Mina BİKLİÇ´e İstanbul´umuzun eğitimini emanet etmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Çocuklarımızın daha iyi eğitim almalarını sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız, çalışmaya da devam edeceğiz. Bütün gayret ve çalışmalarımız, çocuklarımızın sağlam karakterde donamlı bireyler olarak geleceğe hazırlayıp topluma katılmalarını sağlamaktır. ” dedi.

Görevi devralan Çisil Mina BİKLİÇ  "Sayın Milli Eğitim Müdürüm, Değerli Öğretmenlerim ve Sevgili Arkadaşlarım.

   Bugün 23 Nisan ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün 96 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisini açtığı bu günü biz çocuklara bayram olarak armağan etti. Bundan dolayı çok mutlu, gururlu ve sevinçliyiz. Ben bu gün buradan tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum.

   Bugün bana buradan seslenme fırsatı veren  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ’ye de teşekkürlerimi sunuyorum.

   Ben buradan tüm anne ve babalara, çocuklara seslenerek, anne babaların her zaman her konuda çocuklarına destek olmalarını ve biz çocukların da ailesine, vatanına, milletine iyi bir evlat olarak yetişmek için çok çalışıp, sorumlularına sahip çıkmalarını istiyorum. Yarınlar bizlere emanet edilmiştir. Bu kutsal emanete, ülkemize çok çalışıp, aldığımız görevleri iyi temsil ederek laik olmak zorundayız. Ben ülkemi çok seviyorum. Ben okulumu çok seviyorum. Yarınlara başarıyla adım atma yolunda elimden gelen tüm gayreti göstereceğime buradan söz veriyorum.

   Güzel ülkemin ve dünyanın tüm çocuklarını, bütün kardeşlerimi sevgiyle kucaklar; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramımız kutlu olsun, diyorum.  Saygılarımla" dedi.

Konuşmanın  ardından İl Müdürümüz Çisil Mina BİKLİÇ’e gelecek hayatında başarılar dileyerek onun şahsında  tüm öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik etti.

23-04-201623-04-201623-04-201623-04-2016

 

 

 

 

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.