İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ MURAT MÜCAHİT YENTÜR İSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERDAL BAHÇIVAN'I ZİYARET ETTİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit Yentür, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdal Bahçıvan'ı ziyaret ederek, mesleki eğitim iş birliklerine dair istişarelerde bulundu.
İL MÜDÜRÜMÜZ MURAT MÜCAHİT YENTÜR İSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERDAL BAHÇIVAN'I ZİYARET ETTİ

İSO'nun Odakule'deki genel merkezinde gerçekleşen ziyarette, beş yıla yakın süredir İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte yürütülen İSO Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü (MEİP) kapsamındaki faaliyetler değerlendirildi. 

Bugün gelinen noktada, mesleki eğitimin hak ettiği yere ulaşabilmesi ve İSO MEİP çalışmalarının bir üst seviyeye taşınabilmesi için neler yapılması gerektiği üzerinde duruldu. 

Bu amaçla; toplumu, aileleri ve öğrencileri mesleki eğitime daha da yakınlaştırmak, mesleki eğitime olan talebi artırmak için yapılabilecek yeni proje ve etkinliklerin neler olabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 

Önümüzdeki dönemlerde gerek öğrenciler ve gerekse aileleri mesleki eğitim alanındaki çalışmalar hakkında daha fazla bilgilendirmek konusunda kurumlar arası sürmekte olan iş birliğinin daha da güçlendirilerek eşgüdümlü faaliyetlerin arttırılması konusunda mutabık kalındı.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.