İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Ataşehir Anadolu Lisesi Tübitak Bilim Fuarı Proje Sergisinin Açılışına Katıldı.

Ataşehir Anadolu Lisesi’nin 27-28-29 Nisan 2015 TÜBİTAK Bilim Fuarı Proje Sergisinin açılışı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ’ın katılımıyla gerçekleşti.
İl Müdürümüz Ataşehir Anadolu Lisesi Tübitak Bilim Fuarı Proje Sergisinin Açılışına Katıldı.

Öğrencilerin araştırma becerilerini geliştirmesine ve araştırmalarını etkin bir şekilde sunmasına imkân tanıyan Ataşehir Anadolu Lisesi’nin 27-28-29 Nisan 2015 TÜBİTAK Bilim Fuarı Proje Sergisinin açılışı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ’ın katılımıyla gerçekleşti.

Açılışa Ataşehir Kaymakamı  Zafer KARAMEHMETOĞLU ve Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ertuğrul BİLİCAN katıldı.  Dr. Muammer YILDIZ, uluslararası projeler ve TÜBİTAK’ın desteklediği projelerin çok önemli olduğunun altını çizdi. Öğrencilerin ve öğretmenlerin bu samimi gayretlerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz  Dr. Muammer YILDIZ, bilim alanında bilimsel düşünce peşinde koşan çocuklarımıza destek vermemiz gerektiğini ifade etti.

Ataşehir ilçesindeki farklı lise öğrencilerini de bir araya getiren proje sergisinde, 107 öğrenci ve 21 danışman öğretmenin çalışmalarıyla hazırlanan Bilgisayar, Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik, Tarih, Coğrafya, İngilizce, Sosyoloji alanında toplam 53 proje sergilendi. 

 

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.