İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. MURAT MÜCAHİT YENTÜR'ÜN ARA TATİL SONU MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür, ara tatilin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. MURAT MÜCAHİT YENTÜR'ÜN ARA TATİL SONU MESAJI

Kıymetli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrenciler,

 

Ara tatilin ardından medeniyetlerin başkenti İstanbul'umuzda ve yurdumuzun dört bir yanındaki okullarımızda, aynı heyecan, aynı umut ve aynı coşkuyla eğitim yolculuğumuz kaldığı yerden devam ediyor.

 

Kişisel ve toplumsal gelişimimizin temel taşı, sürekli ve aralıksız bir eğitim anlayışıdır. Ara tatilde, dinlenme imkânı bulan öğretmenlerimiz mesleki gelişimlerine katkı sunacak eğitimler aldılar. Öğrencilerimiz ise kişisel ve sosyal becerilerini geliştirdiler.

 

Ülkemizin en büyük zenginliği olan çocuklarımızın yetişmesinde, eğitimciler olarak önemli görevler üstleniyoruz. Onların, değerlerimizle harmanlanmış, bilgi ve becerilerle donanmış bireyler olarak yetişmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Eğitim, sadece bilgi ile sınırlı kalmayarak değerlerimizi, kültürümüzü ve kadim mefkûremizi de kuşaktan kuşağa taşıyan bir süreçtir. Bu bilinçle, eğitim alanında sürdürdüğümüz çalışmaların toplumumuza köklü ve kalıcı katkılar sağlayacağına olan inancı güçlü bir şekilde taşıyoruz.

 

Eğitim öğretime verilen aranın ardından öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir süreç diliyorum. Hep birlikte, daha aydınlık bir gelecek için emek vermeye, bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmaya devam edeceğiz. Eğitimdeki bu ortak çabamız, ülkemizin geleceğine yön verecek nesillerin yetişmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

 

Eğitim camiamızın her bir ferdine teşekkür ediyor, yeni başarı hikâyelerini birlikte yazmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

 

 

 

 

Doç. Dr. Murat Mücahit YENTÜR 

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.