İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzle İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi arasında eğitim iş birliği protokolü imzalandı.
İSTANBUL SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzle İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi arasında eğitim iş birliği protokolü imzalandı. ProtokolleMillî Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi'nde yer alan hedefler doğrultusunda, yönetici ve öğretmen yeterliliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleri ile artırılması, ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması, akademisyenlerin bilgi, belge ve tecrübelerinin, İstanbul Öğretmen Akademileri'nde eğitim verecek öğretmenler aracılığıyla yaygınlaştırılması amaçlandı.

İş birliği protokolü çerçevesinde yapılacak eğitimler sonucunda ortaya çıkacak ürün, bilgi, belge, dokümanların kamuoyuyla paylaşılması ve eğiticinin eğitimi vasıtasıyla yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Bu protokol kapsamında, eğitim ve öğretim,eğitim yönetimi,ders dışı etkinlikler,veli destek çalışmaları ve temel bilimler programları ana başlıkları çerçevesinde ortak çalışmalar gerçekleştirilecek.

Protokol dâhilinde yapılacak değişiklikler veya farklı iş birlikleri; tarafların uygun görmesi, mutabık kalması halinde onay alınarak ek bir protokole gerek kalmaksızın resmî yazışma ile yapılabilecek.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde yapılan imza törenine İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Seyhan Alkan,  İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı,Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Taşkın Gürbüz, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Sayın Dr. Öğrt. Üyesi Muhsin Öztürk,İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Levent Özil, Kurumsal İletişim Daire Başkanı Sayın Pınar Tuna, Kurumsal İletişim Kıdemli Uzmanı Sayın Kübra Sevimli,  Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz Sayın İrfan Ballı, Öğretmen Yetiştirme Şube Müdürümüz Cem Ezgün ve Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Mustafa Akhan katıldı.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.