İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL eTWİNNİNG KALİTE ETİKETİ ÖDÜL TÖRENİ

eTwinning projeleri kalite etiketi ile ödüllendirilen öğretmen ve okullarımıza ödülleri verildi. 
İSTANBUL eTWİNNİNG KALİTE ETİKETİ ÖDÜL TÖRENİ

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğümüz tarafından başarılı eTwinning projeleri kalite etiketi ile ödüllendirilen öğretmen ve okullarımıza ödülleri verildi.

Kabataş Erkek Lisesi Hamdi Saver Konferans Salonunda salgın tedbirlerine uyularak düzenlenen törene İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Levent Özil,  eTwinning Ulusal Destek Servisi Türkiye Koordinatörü Sayın Mehmet Fatih Döğer, eTwinning Ulusal Destek Servisi Etkinlik Yöneticisi Sayın Turan Göre, ilçe millî eğitim müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı.

2023 Eğitim Vizyonu

Programda konuşan eTwinning Ulusal Destek Servisi Türkiye Koordinatörü Mehmet Fatih Döğer "Öncelikle misafirperverlikleri için İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze ve İstanbul eTwinning ekibine teşekkür ediyorum. İstanbul'da müthiş bir gelişme var. Öğretmenlerimiz nitelikli ve nicelikli projeler ortaya koyuyorlar. 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda öğretmenlerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerini yurt dışı kaynaklı beslemek, dijital içerik geliştirmeleri ve eğitim ortamları oluşturmalarını sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. İstanbul ekibinin bu yıl yaptıkları eğitimler ile pek çok öğretmene ulaştıkları için kendilerini kutluyorum." şeklinde konuştu.

eTwinning Faaliyetlerini Çok Önemsiyoruz ve Destekliyoruz

Düzenlenen törende konuşan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Levent Özil "Avrupa'da ve ülkemizde okulların birbirleriyle bağlantı kurabilmesi ve proje ortaklıkları yapabilmeleri amacıyla oluşturulan eTwinning faaliyeti; ilimizdeki öğretmenlerimizin üstün gayretleri ve yoğun ilgisiyle sürdürülmektedir. eTwinning faaliyetlerini çok önemsiyoruz ve destekliyoruz, özveri ile çalışan tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz. İlimimizdeki eTwinning projeleri kapsamında öğretmenlerimize verilen kalite etiketleri ve okullarımıza verilen eTwinning okulu etiketleri gün geçtikçe artmaktadır. Projeler sayesinde okullarımız, hem ülkemizde hem de Avrupa boyutunda daha tanınır ve aktif hâle gelmiştir. Bu kapsamda kalite etiketi alan tüm projelerdeki eğitim yöneticilerimizi ve öğretmen arkadaşlarımızı en kalbi duygularımla kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum." dedi.

İl Koordinatörlerimiz Bilge Yılmaz ve İlknur Gözeri törendeki konuşmalarında ilimizdeki eTwinning faaliyetlerinin her geçen yıl geliştiğini dile getirdiler.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün müzik grubunun üç şarkı seslendirmesinin ardından ilçelerini temsilen törene davet edilen 39 ilçemizden 48 mentöre eTwinning kalite etiketi sertifikaları verildi.

21-06-202121-06-202121-06-202121-06-202121-06-2021

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.