İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toplumsal Farkındalık Ödülü

İstanbul Kağıthane Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplumsal farkındalık ödülünün sahibi oldu.
Toplumsal Farkındalık Ödülü

Tüm dünyada 'iç denetimde farkındalık ayı' şeklinde kutlanan Mayıs ayı etkinlikleri kapsamında, Türkiye İç Denetim Enstitüsü tarafından düzenlenen iç denetim farkındalık ödül töreni bu yıl salgın nedeniyle Kasım ayında çevrim içi gerçekleştirildi.

Türkiye İç Denetim Enstitüsünün çeyrek asrı geride bıraktığı ve iç denetim farkındalık ödül töreninin 10. kez düzenlendiği bu yıl, TİDE Özel Ödülü ve "Ali Kamil Uzun Yaşam Boyu Meslek Üstün Hizmet Ödülü" sahipleriyle 7. kez buluştu.

Çevrim içi gerçekleşen törende, mesleki farkındalığın gelişimi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunan kurum ve kişiler ile toplumsal alanda fark yaratanlara verilen toplam 6 kategorideki ödül sahiplerine takdim edildi.

Törende toplumsal farkındalık ödülüne ise İstanbul Kağıthane Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi layık görüldü. Okul, salgın sırasında okulların kapandığı dönemde kaynaklarını acil ihtiyaçların kullanılmasına ayırarak canla başla çalışan sağlık çalışanlarının yanında olmasıyla bu ödülü aldı. Okul, salgın sürecinde başta hastaneler olmak üzere yüz koruyucu siperlik, maske, tek kullanımlık yemek kabı ve çatal bıçak setleri üreterek acil ihtiyaçların karşılanması konusunda dikkat çekici bir başarı sağladı.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.