İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sevgiyle Paylaşıyorum Fotoğraf Yarışması

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında bir fotoğraf yarışması düzenliyor.
Sevgiyle Paylaşıyorum Fotoğraf Yarışması

Hayvanları korumanın öneminin her geçen gün daha fazla fark edildiği dünyamızda; çocuklarımızın zihinsel ve duygusal gelişimini dikkate alan, onların duygu dünyası gelişmiş bireyler olarak topluma kazandırılmasını sağlayan farkındalık oluşturucu etkinliklere olan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Dünya Hayvanları Koruma Günü'nü bütünlüklü bir şekilde ele alıyor. Uzaktan eğitimle yüz yüze eğitimi birlikte yürüttüğümüz süreçte 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

Yarışma ile hayvanların korunması, hayvan sevgisi kazandırılmasına yönelik farkındalık çalışmalarına katılan öğrencilerimizin aileleri ile birlikte doğada zaman geçirmelerini hedefleniyor.

Yarışma, İstanbul genelindeki anaokulu ve ilkokul öğrencilerine yönelik olarak düzenleniyor. Öğrencilerimizin aileleri ile birlikte çektikleri fotoğrafı şu linkte http://istmem.meb.gov.tr/hayvan_sevgisi.html belirtilen elektronik posta adresine göndermeleri gerekiyor.

Gönderilen fotoğraflar içinden hayvan sevgisi temasını yansıtan en iyi fotoğraflara okul öncesi ve ilkokul kategorilerinde ödül verilecektir. 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.