İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstMem Uygulama

İstMem mobil uygulama hayata geçirildi.
İstMem Uygulama

Haberlerin arttığı ve iletişimin sürekli daha da hızlandığı günümüzde, her tür bilgi göz açıp kapayıncaya kadar yayılıyor ve sınır tanımıyor. Her türlü bilginin bir anda dünyanın en uç noktalarına dahi ulaştığı bu çağda, eğitim ortamları ve süreçlerle ilgili paylaşımların da hız kazanması gerekiyor.

Dijital Çağın İmkânları

Eğitim hayatın kendisi, bir hayat sahnesi olduğu için eğitimle ilişkisi bulunan herkes, hayat sahnesinin bir parçasıdır. İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz, eğitime ilişkin yaklaşımları paylaşmak içim dijital çağın imkânlarından yararlanmayı da ihmal etmiyor.  

İl Millî Eğitim Müdürlüğü İstMem yazılım ekibimizin geliştirdiği İstMem uygulaması sadece İstanbul'daki değil tüm Türkiye'deki eğitim gündemini takip etmek isteyenlere rehberlik edecek bir içerik sunuyor.  Her gün öğretmen, öğrenci, veli, bilgilendirme ve eğitim ekosistemi hakkında ayrı ve özel bilgi ve haberler...

Eğitim dünyasına ve eğitimli hayata ilişkin pek çok bilginin ve haberin bir arada bulunduğu ve İstMem bir rehber niteliğinde. Bu uygulamayla birlikte eğitim sahnesinden haberdar olarak eğitimdeki yerinizi yeniden keşfetmek mümkün.

 

İlham Veren Ufuk Açıcı Haberler

İstMem uygulaması eğitim gündemini takip etmeyi kolaylaştıracağını belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı "İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün aktüel yüzü İstMem'de sadece duyurulara değil; eğitimle ilgili ilham veren ufuk açıcı haberlere ve paylaşımlara da yer vereceğiz. Eğitim Bilişim Ağı'nın uzaktan eğitim sürecinin ayrılmaz bir parçası olduğu şu günlerde eğitimi hep beraber zenginleştireceğiz. Bu süreçte velilerimizin bizimle iş birliği içinde olmaları çok önemli." şeklinde konuştu.

Eğitim ve kültürle ilgili hemen her şeyin bir arada olduğu ve kolayca erişim sağlanan İstMem mobil uygulama artık mobil marketlerde ve ücretsiz. Uygulamadan veli, öğretmen ve öğrenciler başta olmak üzere herkes kolayca yararlanacak.

Haberler ve duyurularla eğitime dair başka bir bakış açısı kazanacak, öğretmen, öğrenci ve velileri yakından ilgilendiren hususları öğrenilmiş olacak. Eğitim ekosistemindeki yenilikleri okuyarak, eğitim perspektifinizi geliştirmek için neler yapılması gerektiğini öğrenme fırsatı yakalanacak. İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün yazılım ekibinin yaratıcı performansıyla hayat bulan İstMem uygulaması haberlerin yanında eğitimle ilgili önerilerin yer aldığı, iyi örneklerin paylaşıldığı, ilimizin eğitim gündeminin takip edildiği, kültür ve sanatın altının çizildiği bir platform niteliğinde.

 

İst Mem uygulamasını bu adreslerden ücretsiz yükleyebilirsiniz.

 

Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.istanbulilmem

 

Apple Store https://apps.apple.com/gb/app/i-stmem/id1503143886

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.