İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşletmede Beceri Eğitimi Odak Grup Toplantısı

İstanbul Sanayi Odası ile işletmede beceri eğitimi odak grup toplantısı yapıldı.
İşletmede Beceri Eğitimi Odak Grup Toplantısı

Okul Sanayi İş Birliği Projesi kapsamında 25 Ocak 2019 tarihinde imzalanan protokol çerçevesinde İstanbul Sanayi Odası'nın hamiliğini üstlendiği okullara yönelik işletmede beceri eğitimi/staj işlemlerine yönelik Odakule iş Merkezi'nde odak grup toplantısı yapıldı.

Toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayıın Serkan Gür, İstanbul Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sayın İrfan Özhamaratlı'nınyanı sıra kurumların yetkilileri katıldı. Toplantıda mesleki ve teknik eğitim okullarımızdan işletmede beceri eğitimi/staj konusunda işletmelerin okul ve öğrencilerden beklentileri, öğrenci ve okulların ise işletmelerden beklentileri konusunda fikir teatisinde bulunuldu.

İstanbul Sanayi Odası Başkan Yardımcısı İrfan Özhamaralı öğrencilerin beceri eğitimi/staj işlemlerinde hem kişisel gelişimlerine hem mesleki yeterliklerine katkı sunabilmek için gerçekleştirilen toplantının önem taşıdığını kaydetti. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Serkan Gür ise öğrenci ile işletme arasında eşleştirme işleminin sağlıklı bir şekilde koordine edilmesinin önemini vurguladı.

Toplantıya katılan okullarımızın beceri eğitimi/staj işlemlerini yürüten müdür yardımcısı ve alan şefleri de sürecin daha etkili işletilebilmesi konusunda görüşlerini dile getirdiler.Toplantıların devamının önemli olduğu sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülmesinin karşılıklı fikir alış verişine bağlı olduğu kaydedildi.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.