İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Enerji Tasarrufu Haftası Programı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında bir program düzenliyor.
Enerji Tasarrufu Haftası Programı

Bu yıl düzenlenecek olan program; yenilenebilir enerji, elektrik ve makine alanı olan okullarımız arasından öne çıkan; Dr. Nurettin Erk-Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İSOV - Dinçkök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Zincirlikuyu İSOV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi katkıları ile hazırlandı.

Zincirlikuyu İSOV- Dinçkök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenecek olan programda bir de panel yer alacak. Panel, okul binalarında enerji verimliliği konusunu müdürler, öğretmenler ve öğrenciler nezdinde gündeme getirerek, 2020-2023 yılları arasında kamu binalarında uygulanması gereken enerji tasarruf tedbirlerine altyapı oluşturacak. 

Panelde, Prof. Dr. Tanay Sıdkı Uyar "Yenilenebilir Enerjinin Önemi", Doç. Dr. Ümit Kemalettin Terzi "Enerji Yönetimi ve Geleceği", Recep Ali Topçu "Su Medeniyeti" üzerine konuşacak. Konferans salonunun dışında bulunan fuar alanında altı okulumuzdan öğrenci ve öğretmenlerin ürettiği ürünler sergilenecek. Ayrıca fuar alanında enerji verimliliği konusu üzerinde çalışan yerli ve yabancı firmaların ve sivil toplum kuruluşlarının stantları da yer alacak.  09.30- 12.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek olan fuarda okullarımızın oluşturduğu enerji verimliliği rehberi broşürleri de dağıtılacak.

Program Tarihi: 14.01.2020

Program Saati

Panel Konuşmaları: 10:30 - 11:30

Fuar Alanı Ziyareti: 09:30 - 12:30

Program Yeri:  İSOV - Dinçkök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

10-01-202010-01-202010-01-2020

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.