İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Öğretmen Atamasına İlişkin Duyuru

Engelli Öğretmen Atamasına İlişkin Duyuru

       Engelli öğretmen atamaları 03/04/2017 tarihinde sonuçlandırılmıştır. İlimize Ataması yapılan öğretmen adayları 17-28 Nisan 2017 tarihleri arasında "Şubat 2017 Engelli Öğretmen Alımı Duyurusu" çerçevesinde aşağıdaki belgeleri Müdürlüğümüze şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. ;

a)İlk başvuru esnasında istenen belgeler,(lisans  diploması  veya  geçici mezuniyet belgesi (aslı ile birlikte Noter Onaylı sureti), pedagojik formasyon ve 2016  yılı EKPSS sonuç belgesi ile engelli sağlık kurulu raporu ayrıca , hâlen  herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda devlet memuru olarak çalışıp çalışmadıklarına ilişkin beyanları ) alınacaktır.


b)Son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (2 adet),


c)Mal bildirimi,


ç)Elektronik Başvuru Formunun onaylı örneği,


d)Sağlık durumu yönünden öğretmenlik yapıp yapamayacaklarına ilişkin sağlık kurulu raporu, 


e)Başvuru esnasında Pedagojik Formasyon Belgesi yerine resmî yazı ibraz edenlerden Pedagojik Formasyon Belgesi,


f)Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (Ek-1)


g)Diğer kamu kurumlarında görev yapmakta olanlardan yetkililerce onaylanmış muvafakat belgesi (Ek-2/a yazı çerçevesinde alınan Ek-2/b muvafakat belgesi)

     

     Belgelerini teslim eden adayların, Valiliğimizce yapılacak olan güvenlik soruşturmalarının tamamlanması ve eğitim kurumlarının belirlenmesinden sonra yeni eğitim ve öğretim yılı başına kadar görevlerine başlamaları sağlanacaktır. 


Formlar için TIKLAYINIZ

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.