İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016 Yılı Şubat Döneminde Yetiştirilmek Üzere İlimiz Emrine Atanan Öğretmen Adaylarının Dikkatine

2016 Yılı Şubat Döneminde Yetiştirilmek Üzere İlimiz Emrine Atanan Öğretmen Adaylarının Dikkatine

Bakanlığımız tarafından 10 Şubat 2016 tarihinde ataması gerçekleştirilen ve 15-18 Şubat 2016 tarihleri arasında tercihleri doğrultusunda yetiştirilmek üzere ilimiz emrine atanan aday öğretmelerimiz  ile ilgili iş ve işlemler Bakanlığımızın belirlediği takvim çerçevesinde yürütülecek olup;
 22-24 Şubat 2016 tarihleri arasında Müdürlüğümüz internet sitesi (http://istanbul.meb.gov.tr) adresinden yayınlanacak linkten giriş yapılarak yetiştirilmek üzere atanacakları kurumları belirlemek için 15 (on beş) tercihte bulunacaklardır. Yerleştirme işlemi KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak olup, tercih yapmayanlar veya tercihlerine yerleşemeyen adaylar sistem kurası ile yerleştirilecektir.
 Atama sonuçları 25 Şubat 2016 günü Müdürlüğümüz internet sitesinde (http://istanbul.meb.gov.tr) yayınlanacak olup, ataması gerçekleştirilen öğretmenlerimiz 25 Şubat 2016 tarihinden sonra görevlerine başlamak üzere atamaya esas evrakları ile birlikte yetiştirilmek üzere atandıkları eğitim kurumunun bağlı bulunduğu İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. 

Başvurular için tıklayınız
 
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü Öğretmen Atama Birimi

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.