İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Helikopterle İstanbul ve Türkiye Turu

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün imzaladığı protokollerle öğrenciler, eğlenerek öğrenmeye devam ediyor.
Helikopterle İstanbul ve Türkiye Turu

Bu yıl yaptığı anlaşmalarla, 10.000’lerce öğrenci ve öğretmenin birbirinden farklı eğlence parkları ve eğitici müzelerden ücretsiz yararlanmasını sağlayan Müdürlüğümüz zincire bir halka daha ekledi.

İl Müdürümüzün makamında gerçekleşen imza  töreninde, İl Milli Eğitim Müdürümüz  Dr. Muammer YILDIZ ile Like Film Prodüksiyon ve Nova Medya adına Nova Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem KACIR yer aldılar.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Like Film Prodüksiyon ve Nova Medya arasında imzalanan 3’lü protokolle, 4000 öğrenci ve 200 öğretmen, Flyride 4D İstanbul ve Türkiye Simülasyonu’nu hiçbir ücret ödemeden izleyecek.

Öğrencilerimiz, 4D İstanbul ve Türkiye Simülasyonu ile hem İstanbul’un ve Anadolu’nun kültürel miraslarını üç boyutlu ortamda seyrederek tanıma imkânı yakalayacak hem de benzersiz bir deneyim yaşayacaklar. 

Toplamda 100 okulun, 40’ar öğrenci ve 2’şer öğretmenle yararlanabileceği projede yer almak için, okulların tek yapması gereken deyim yerindeyse ellerini çabuk tutmak. Arayan ilk 100 okulun yararlanacağı protokol yılsonuna dek devam edecek.

p1

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.