İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Girişimcilik Eğitimi Projesi İşbirliği Protokolü İmzalandı.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Girişimci İşadamları Vakfı Başkanlığı arasında yapılan görme engelli gençlere yönelik girişimcilik eğitimi (Gören Girişimci) projesi  işbirliği protokolü 19 Ocak 2015 tarihinde imzalandı.
Girişimcilik Eğitimi Projesi  İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Proje imza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nesrin KAKIRMAN,  Girişimci İşadamları Vakfı Akademi Konsey Başkanı Yard.Doç.Dr.Tuncay SEVİNDİK, Tanıtım Medya Konsey Başkan Yardımcısı İdris CİN, Konsey Üyesi Merve ÖZCAN, Vakıf Genel Sekreteri Bahri ÇETİN ve Koordinatör Tarık KARAYAĞIZ katıldı. Toplantıda basın mensupları da hazır bulundular.

Bu proje ile birlikte liselerde eğitim gören Görme Engelli gençlerimizin toplumumuza birer girişimci olarak katılmalarına imkan sağlayacak eğitimler (Girişimcilik, Stratejik Yönetim, Modern İş idaresi, Pazarlama Yönetimi, Temel İktisat, Temel Mali Yönetim, Muhasebe, Üretim ve Operasyon Yönetimi, Bilgi Yönetimi, Örgütlenme ve İnsan Kaynakları) verilmesi amacıyla hayata geçirilmiştir.

Proje Gençlik ve Spor Bakanlığından destekli ve KOSGEB onaylı olduğundan görme engelli gençlerimize iş ve istihdam olanağı sağlanmış olacaktır.

Emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.