İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning İstişare Toplantısı

eTwinning Anadolu Yakası Kalite Etiketi istişare toplantısı yapıldı.
eTwinning İstişare Toplantısı

eTwinning iletişim kurmak, iş birliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak amacıyla çok önemli imkânlar sunmaktadır. Anadolu Yakası Kalite Etiketi istişare toplantısına İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı'nın yanı sıra İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Levent Özil, öğretmen ve okul yöneticilerimiz katıldı.

Proje tabanlı çalışmalar hepimizin rutin bir şekilde yürüttüğü çalışmalara renk katıyor. Aynı zamanda öğrenim sürecinde farklı çalışmaların başlatılmasına zemin hazırlıyor. Bizler de bu tür ortamlardan ilham alıyoruz. Çok farklı yönlerinden yararlanıyoruz. Birbirimizden öğreneceğimiz bir fırsat sunuyor. 

İstanbul Anadolu Yakasından 2019'da 106, 2020'de 180 öğretmenimiz kalite etiketi alırken, 26 okulumuz eTwinning okulu unvanı kazandı.  İl genelinde 2018'de 181, 2019'da 381 ve 2020'de 1.276 eTwinning kalite etiketimiz vardır. 2020'de 416 projemiz ulusal, 247 projemiz Avrupa, 453 öğretmenimiz ulusal ve 299 öğretmenimiz Avrupa kalite etiketi aldı.  

İletişim kurmak, iş birliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak açısından eTwinning'in sunduğu imkânlara dikkat çeken İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı, tüm çalışmaların eğitim süreçlerine, okul ortamına ve iklimine büyük katkı sağladığını kaydetti. Yenilikçi fikirlere ve eşitlerinizle paylaşım ve iş birliği yapma isteğine sahip olmaya vurgu yapan Yazıcı, İstanbul Anadolu Yakası'nda Avrupa kalite etiketi alan öğretmen ve okul yöneticilerimizi tebrik etti.

Eğitimin geliştirilmesine yönelik fikir, uygulama ve dileklerin paylaşılması amacıyla yapılan toplantı eTwinning kapsamındaki sunumun ardından görüş ve önerilerin paylaşılmasıyla sona erdi. 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.