İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Enerji Eğitimi

Enerji Okuryazarlığı Projesi kapsamında Beşiktaş Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi'nde enerji eğitimi semineri verildi.
Enerji Eğitimi

İl Millî Eğitim Müdürlüğü'müz ile CK Boğaziçi Elektrik A.Ş'nin birlikte yürüttüğü Enerji Okuryazarlığı Projesi kapsamında Beşiktaş Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi'nde enerji eğitimi semineri verildi.

Sınırlı enerji kaynaklarını doğru ve verimli kullanmayı, toplumda farkındalık oluşturmayı hedefleyen programa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Şube Müdürümüz Sayın Timur Tuğral, Beşiktaş İlçe Millî Eğitim Şube Müdürlerimiz SayınÖzcan Türkoğlu ile Sayın Muharrem Bayrak,  CK Boğaziçi Elektrik yetkilileri Sayın Ozan Bozlak,  Sayın Pelin Gezer ve SayınUmut Aktaş katıldı.

Her kesimden tüketiciyi bilinçlendirmeyi amaçlayan proje çerçevesindeki enerji eğitiminde güvenli elektrik kullanımı, bilinçli tüketim konularına vurgu yapılarak katılımcılar enerji okuryazarlığı konusunda bilgilendirildi. Ayrıcaenerjiyi verimli kullanma, tasarruf alışkanlığı oluşturma hedefi ile enerjinin nasıl üretildiği, evlere nasıl ulaştırıldığı ve enerji tüketiminin nasıl düşürüleceği gibi temel konulara temas edildi.

01-11-201901-11-201901-11-2019

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.