İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DR.MUAMMER YILDIZ’IN BAĞCILAR İLÇESİ ZİYARETİ.

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Dr. Muammer YILDIZ  18/11/2014 Salı günü Bağcılar İlçesini ziyaret etti.
 DR.MUAMMER YILDIZ’IN BAĞCILAR İLÇESİ ZİYARETİ.

Bağcılar Belediyesi Öğretmenler Lokalinde Bağcılar Kaymakamı Sn Erdal ÇAKIR, Bağcılar Belediye Başkanı Sn Lokman ÇAĞIRICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Mustafa YILMAZ ile birlikte kahvaltıda buluşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Mustafa YILMAZ’dan ilçedeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ayrıca eğitim ve öğretime yaptıkları katkılardan dolayı Bağcılar Kaymakamı Sn Erdal ÇAKIR, Bağcılar Belediye Başkanı Sn Lokman ÇAĞIRICI’ya teşekkürlerini iletti.

Öğretmenler Lokalinin ardından Bağcılar Belediyesi tarafından önceki yıl açılışı gerçekleştirilen Çanakkale Şehitler Parkı ve Çanakkale Şehitler Müzesini ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. Bağcılar Hayrettin Karaman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulunan Sayın YILDIZ, Bağcılar Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Okul Müdürü Tahsin YILDIRIM’dan okul hakkında bilgi alarak atölye ve laboratuarda ders yapan öğrencilerle sohbet etti. Son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, personel ile bir süre sohbet ettikten sonra ziyaretini sonlandırdı.

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.