İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beslenme ve Hayat Tarzı Önerileri” Eğitim Projesi Protokolü İmzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile TBV(Türk Böbrek Vakfı) arasında yapılan protokolle, ilk ve orta dereceli okullardaki öğrencilerimize “Obezite ile Mücadele ve Dengeli Beslenme” eğitimi verilecek. 
Beslenme ve Hayat Tarzı Önerileri” Eğitim Projesi Protokolü İmzalandı.

“Aşırı Tuz ve Şeker Tüketiminin zararları ile Sağlıklı Bir Yaşam İçin Beslenme ve Hayat Tarzı Önerileri” Eğitim Projesi Protokolü imzalandı.

Çağımızın önemli sorunlarından “dengesiz beslenme” ve beraberinde gelen problemlerle mücadele noktasındaki duyarlılığı ile dikkat çeken TBV, kalıcı çözümler üretebilmek ve bu konuda bilinçli nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla; Müdürlüğümüz’ün ilgi ve desteği ile  “Aşırı Tuz ve Şeker Tüketiminin zararları ile Sağlıklı Bir Yaşam İçin Beslenme ve Hayat Tarzı Önerileri” Eğitim Projesi’ni uygulamaya devam ediyor.

Önceki yıllarda, TBV’nin uzman eğitimcilerince binlerce öğrenci, öğretmen ve veliye sunulan eğitimin, bu yıl da artan sayılarla devam etmesi planlanıyor. Kalıcı farkındalık oluşturmayı hedefleyen ve müdürlük makamında gerçekleşen imza töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ ve TBV Yönetim Kurulu Başkan Vekili Aydın EKİCİ yer aldılar.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.