İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başsağlığı Mesajı
![Başsağlığı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_06/27120808_vefat_bassagligi.jpg)
Çok kıymetli mesai arkadaşımız; İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Harun TÜYSÜZ´ün muhtereme valideleri Sebile TÜYSÜZ Rahmet-i Rahman´a kavuşmuştur. Merhumeye Allah´tan rahmet diliyorum. Mekânı cennet, makamı âli olsun. Kıymetli arkadaşımız Harun TÜYSÜZ´e ve yakınlarına da Cenab-ı Hak´tan baş sağlığı ve sabır niyaz ediyorum.
Ömer Faruk Yelkenci
İstanbul Millî Eğitim Müdürü