İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANIMIZ ÖZER VE BAKAN ERSOY, YEŞİLÇAM TESİSLERİNDEKİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli depremin ardından Malatya'ya giden Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy bölgede incelemelerini sürdürüyor.   
BAKANIMIZ ÖZER VE BAKAN ERSOY, YEŞİLÇAM TESİSLERİNDEKİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Bakanımız Özer Doğanşehir ilçesinin ardından Malatya kent merkezinde, incelemelere katılarak vatandaşlarla bir araya geldi, "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Özer, akşam saatlerinde beraberinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Malatya milletvekili Öznur Çalık ve Van Valisi Ozan Balcı ile birlikte Yeşilçam tesislerindeki vatandaşları ziyaret etti.

Tesislerdeki vatandaşları tek tek dinleyen Bakanımız Özer ve Bakan Ersoy, devletin her zaman vatandaşının yanında olduğunu belirterek tüm ihtiyaçların devlet tarafından karşılanacağını ifade etti.

Tüm Türkiye'de eğitim öğretime 13 Şubat'a kadar ara verilmesinin ardından Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer, depremden etkilenen 10 ildeki özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde de eğitime 1 hafta ara verildiğini açıkladı.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.