İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Baba Projesi Ödül Töreni Yapıldı.

Beylikdüzü Akademik Başarıyı Arttırma tanıtım ve ödül töreni  25 Aralık 2014 Perşembe günü Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezinde yapıldı.
Baba Projesi Ödül Töreni Yapıldı.

Beylikdüzü Akademik Başarıyı Arttırma tanıtım ve ödül töreni İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz  Dr. Muammer Yıldız, Beylikdüzü Kaymakamı Mesut Demirkol,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Aşım, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı ve Şube Müdürleri ile Beylikdüzü Belediye Başkan vekili Ömer Satır, belediye meclis üyeleri,  daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve siyasi parti ilçe başkanları okul ve kurumlarımızın idareci ve öğretmenleri katılımları ile  25.aralık 2014 günü Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezinde yapıldı. Törende Beylikdüzü, resmi ortaokul ve liselerimizde görev yapan ve Beylikdüzü Akademik Başarıyı Arttırma Projesi kapsamında başarı gösteren öğretmenlerimiz başarı belgesi ile ödüllendirildiler.

Proje kapsamında Ortaokul ve Ortaöğretim okullarında Teog ve üniversiteye giriş sınavlarında ilçe öğrencilerinin başarı düzeylerini ve okullarının öğretimsel başarılarındaki farkındalığı arttırmak amaçlanmaktadır. Süreç içerisinde yapılan sınavlar ve ayrıntılı analizler ile öğrenci ve okulların kazanım bazlı istatistiksel değerlendirmeleri yapılarak gerekli iyileştirmeler konusunda bilgilendirmeler okullar ve öğrencilere sunulmaktadır.

Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden  İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Muammer YILDIZ  bölümleri gezerek çalışanlarla selamlaştı ve toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından Beylikdüzü  Bizimkent İlkokulu  ve  Ahmet Beyaz İmam Hatip Ortaokuluna da ziyaretlerde bulunarak idareci ve     öğretmenleriyle bir süre sohbet etti.

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.