İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AR-GE Birimi Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Ekim ayı AR-GE Birimi toplantısı Fırat Salonunda saat 14.00’te gerçekleştirildi.
AR-GE Birimi Toplantısı Yapıldı

Birimde görevli öğretmenlerin katıldığı AR-GE toplantısına,  İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Levent Özil başkanlık yaptı.  Bilgilendirme mahiyetindeki toplantıda 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında hayata geçirilecek proje ve çalışmalar üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Yeni projeler üretilmesinin yolunun kurumlar arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi ile AR-GE faaliyetlerinden geçtiğini açıklayan Özil; “ Önümüzdeki dönemde Müdürlüğümüzle STK’lar ve diğer kurumların iş birliği çerçevesinde projelendirilen çalışmaların ilimizdeki eğitim ve öğretim faaliyetleri açısından faydalı olacağına inanıyorum. Bunları gerçekleştirmek, girişimcilik kapasitemizi arttırmak ve proje altyapımızı oluşturmak önceliğimiz olacaktır” dedi.

 

Yerel ve ulusal AR-GE projeleri, Stratejik Plan çalışmaları ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda, öğrencilere temas eden projelerin bir an evvel hayata geçirilmesinin önemi vurgulandı. Ayrıca Özil, birimdeki görev dağılımı, elan sürdürülen ve hayata geçirilecek projeler, ilgili paydaşların beklentileri doğrultusunda ve bu alanda yapılacak stratejilerin belirlenmesi amacıyla daha küçük ölçekli toplantılar yapılacağını ifade etti. Toplantıda uygulamaya dönük ortak proje konuları, şehir kültürü ve okul estetiği başta olmak üzere hayata geçirilecek yeni projelere dikkat çekildi.  Deneyim paylaşımının da yapıldığı toplantı soru-cevap bölümüyle sona erdi.

04-10-201804-10-201804-10-201804-10-201804-10-2018

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.