İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İL KUTLAMA PROGRAMI.

24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programı, 18 Kasım 2014 Salı günü Sergi açılışı ve ardından Protokol Ziyaretleriyle başladı.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İL KUTLAMA PROGRAMI.

  Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde, İlimizde görev yapan öğretmenler tarafından yapılan çeşitli sanat eserleri (Heykel,hat,cam işlemeciliği,tezhip,ebru,kaligrafi v.s) sergisinin açılışı 18 Kasım 2014 salı Saat : 14:00´de yapıldı.Sergi 25 Kasım 2014 Salı saat 17.00´ye kadar ziyarete açık olacaktır.

Öğretmenler günü münasebetiyle Müdürlüğümüz Öğretmen Yetiştirme Ve Geliştirme  Şube Müdürü Mustafa GÖLLER´İN başkanlığında İl Kutlama Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Şerafettin TURAN´ı makamında ziyaret ettiler.Ziyaretlerinden dolayı kurul üyelerine teşekkürlerini ileten İstanbul Milli Eğitim Müdür Vekili Şerafettin TURAN, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün her yıl daha da artan bir coşkuyla kutlandığını belirtti.

 İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ardından İl Kutlama  kurulu üyeleri, İstanbul Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Şerafettin TURAN  başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nden sorumlu Vali Yardımcısı Yusuf Ziya KARACAEV’i  ziyaret ettiler ve ardından  Yusuf Ziya KARACAEV başkanlığındaki İl Kutlama  kurulu üyeleri ve İstanbul Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Şerafettin TURAN’ı  makamında ağırlayan Sayın İstanbul Valimiz Vasip ŞAHİN Türkiye´nin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimizi yetiştiren değerli öğretmenlerimize emeklerinden ötürü teşekkür ederek, yaklaşan "Öğretmenler Günü"nü de kutladı.

 

 

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.