İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VİALAND’dan Öğretmenler Günü Kampanyası

Bugüne dek Müdürlüğümüz ile yaptığı protokollerle 1000’lerce öğrenciye ücretsiz giriş imkânı veren VİALAND, eğitim öğretimin başaktörleri öğretmenleri de unutmuyor.
VİALAND’dan Öğretmenler Günü Kampanyası

7’den 70’e her yaştan insanın eğlenerek gezdiği Türkiye’nin ve dünyanın en iddialı tema parklarından VİALAND, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile olan keyifli ortaklıklarına devam ediyor. 

VİALAND TEMA PARK ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında geçtiğimiz yıllarda yapılan protokollerde 1000’lerce öğrenciye ücretsiz ziyaret fırsatı verilirken; bu kervana geçtiğimiz yıl öğretmenler de katılmış; 2014-2015 sezonunda, yaklaşık 6000 öğretmene ücretsiz ve 3000 kadar yakınına da %50 indirimli ziyaret fırsatı verilmişti.

Bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde geleceğin mimarları unutulmadı. İl müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ’ın makamında imzalanan protokolle; Müdürlüğümüze bağlı resmi ve özel tüm okullarda görev alan öğretmenlerimiz(Öğretmen olduklarını belgeleyen kimlik ya da belgelerle) 24-30 Kasım tarihleri arasında VİALAND TEMA PARK’a hiçbir ücret ödemenden girebilecekler. Üstelik beraberinde gelen tüm misafirler de yakınlık derecesine bakılmaksızın %50 indirimle parka giriş yapabilecekler.

İl Müdürümüzün yanı sıra Strateji Geliştirme Bölümü Arge Birimi çalışanlarının da yer aldığı törende VİALAND TEMA PARK adına Pazarlama ve Satış Direktörü Özlem Ersoylu MUTLUER ve Satış Müdürü Fatih AKSOY da hazır bulundular. Törende konuşan Özlem Ersoylu MUTLUER, Müdürlüğümüz ile yapılan protokollerin devam edeceğini belirterek: “Bu yıl her anlamda önceki yılların ötesinde sayılara ulaşmak ve daha fazla öğretmen ve öğrenciye hizmet vermek arzusundayız. Mesela bu yıl liselilerde ücretsiz giriş kampanyamızdan yararlanabilecekler. Üstelik bunu birkaç günle de sınırlı tutmayacağız.” dedi.Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.