İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Başvuruları

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Başvuruları

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Başvuruları

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliğinin 27/7. ile 28/6. maddeleri gereğince 10.09.2021 tarihinde ilimiz internet sayfasında ilan edilen 2021 Yılı Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme Kapsamında ihtiyacı karşılanamayan müdürlüğü, müdür başyardımcılığı/müdür yardımcılığı münhal olan eğitim kurumlarına, en geç 15.09.2021 tarihine kadar, 2021 Yılı Görevlendirmeye Esas Puanı olup görevlendirmesi yapılmayan yönetici adayları arasından başvurular alınacaktır.

Başvurular, başvuru formlarının adaylar tarafından eksiksiz olarak doldurularak en geç 15.09.2021 tarihine kadar İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine teslimi yoluyla mümkün olacaktır.

Ekler:

2021 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme Kapsamında İhtiyacı Karşılanamayan Müdür, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcılığı Boş Bulunan Eğitim Kurumları Listeleri:

Müdürlük listesi için tıklayınız.
Müdür Başyardımcılığı listesi için tıklayınız.
Müdür Yardımcılığı listesi için tıklayınız.

Başvuru Formları:

Müdürlük başvuru formu için tıklayınız
Müdür Başyardımcılığı başvuru formu için tıklayınız
Müdür Yardımcılığı başvuru formu için tıklayınız

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.