İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hârezmî Eğitim Modeli Hizmet İçi Eğitim

Hârezmî Eğitim Modelinde öğretmenlerin hizmet içi eğitimleri devam ediyor.
Hârezmî Eğitim Modeli Hizmet İçi Eğitim

Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde 45 Harezmî Eğitim Modeli uygulama öğretmenlerimizle okul yöneticilerimize Harezmî Modeli Öğretmen Eğitimi kursu verildi. Isınma oyunları, drama, ders planı hazırlama ve uygulamalarla her dakikası dolu dolu geçen eğitim, öğretmenlerimizi mesleki gelişimlerini destekliyor. Eğitimin son gününde Hârezmî Eğitim Modeli İl Koordinatörleri hizmet içi eğitim merkezini ziyaret ederek öğretmenlerimizin heyecanına ortak oldu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı, Hârezmî Eğitim Modeli kapsamında Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen zekâ oyunları uygulamaları kursuna katıldı. Öğretmenlerimizin istek ve önerilerini dinleyen Yazıcı, ilham veren eğitim yolculuğunda hep birlikte hareket etmenin önemli olduğunu kaydetti. Kursa katılan öğretmenlerimiz ise düzenlenen hizmet içi eğitim çalışmalarının mesleki gelişim sürecine yaptığı katkıyı dile getirdiler.

Esenler İbrahim Turhan Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen hizmet içi eğitim çalışmalarına katlan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Murat Altınöz arduino uygulamaları temel seviye kursunda öğretmenlerimizle bir araya geldi. Altınöz, gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte öğretmenlerimizin de teknolojik alanda donanım kazanmasının önemine vurgu yaptı.

20-02-202020-02-202020-02-2020

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.